make-up artist, stylist, image consultant, school make-up artists

Základní kurz VIZÁŽISTA

Základní kurz Vizážista Intenzivní nácvik líčení pro začátečníky naučíte se jak správně ošetřit pleť před líčením, správný výběr make-upu dle typu a odstínu pleti, naučíte se, jak správně nanášet makeup, stínovat a oči, precizně líčit rty, lehké korekce obličeje pomocí světla a stínů. Pravidla slušivosti celkového make-upu k typu tváře. Naučíte se základy líčení krůček po krůčku.   Tento kurz vás připraví na zvládnutí základních vizážistických technik. Doporučení a návod jak pracovat s klienty a mít z klientů stálý příjem – (ne jen peníze z jednoho líčení). Tipy jak prodat svoji práci začínajícího vizážisty.  

Kurz VIZÁŽISTIKA A BARVOVÉ PORADENSTVÍ

Kurz VIZÁŽISTIKA A BARVOVÉ PORADENSTVÍ V kurzu se naučíte pochopit vztahy a chování barev v oblasti image, aby klient vypadal přitažlivě, úspěšně a profesionálně. Praktickými ukázkami a námi zadanými úkoly získáte vědomosti, jak určovat a vnímat barvy, základy teorie barev, psychologie barev – neučíme zastaralou šátkovou metodu (jaro, léto, podzim, zima), která je nepřesná!, ale novou metodu míchání barev přímo pro klienta. Následně na barvové poradenství navazuje kurz vizážistiky, kde se naučíte rozpoznávat tvary obličeje, seznámíte se s jeho ideálními proporcemi a jejich odchylkami, naučíte se vybrat klientce slušivý účes i barvu. Budete se zabývat líčením z pohledu správného technického provedení, výběru materiálu a pomůcek. Protože praxe dělá mistry kurz je z větší části praktický! (20%teorie, 80%praxe!!!)   Tento kurz vás připraví na zvládnutí základních vizážistických technik. Doporučení a návod jak pracovat s klienty a jak si vybudovat stabilní klientelu. Tipy jak prodat svoji práci začínajícího vizážisty.


Kurz BARVY A BARVOVÉ PORADENSTVÍ

Kurz barvy a barvové poradenství Naučíme vás, jak klientovi správně vybrat slušivé barvy pro jeho harmonický, elegantní, přirozený vzhled. Naučíte se míchat barvy barvy klientovi na míru, přesně podle jeho barev. (nepoužíváme, žádné předtištěné kartičky, které jsou pouze pro určení barevného typu - jaro, léto, podzim, zima - nemáme přece jen 4 druhy lidí, ale každý z nás je originál) Metoda J, L, P, Z, se již v moderní vizážistice dávno NEPOUŽÍVÁ.   Tento kurz vás připraví na práci s klientem, jaké barvy doporučit přesně podle jeho osobních barev. Budete schopni předat každému klientovi od nás dostane svůj originální barevný vzorník, se kterým pro něj budou nákupy oblečení a správná volba barev velmi jednoduché. Jako doplněk ke kurzu Barvy a barvové poradenství můžete dále využít např. kurz Styl nebo ucelený vzdělávací blok Stylista.