make-up artist, stylist, image consultant, school make-up artists

poukaz

KURZ OSOBNÍHO LÍČENÍ:

Škola líčení pro všechny ženy, které chtějí vypadat krásně po celý den. Naučíme vás jak se perfektně nalíčit na den do práce, jak docílit dokonalý podklad, jak potlačit nedostatky pleti, jak používat dekorativní kosmetiku přímo pro váš typ pleti. Vysvětlíme, jak rychle změníte denní líčení na večerní. Poradíme, jaké přípravky používat pro váš každodenní komfort.

foto PROMĚNA s vizážistkou:

A jak taková FOTO PROMĚNA S VIZÁŽISTKOU probíhá?     Fotografie dostanete do 1 týdne mailem nebo na CD.

FOTO PROMĚNA S PROFESIONÁLNÍM FOTOGRAFEM:

A jak taková FOTO PROMĚNA S PROFESIONÁLNÍM FOTOGRAFEM probíhá?     Fotografie dostanete profesionálně upravené cca do 1 týdne mailem nebo na CD

BARVY A OBLEČENÍ

Barvy na nás působí v každodenním životě aniž bychom si tuto skutečnost uvědomili. Víte proč jste zrovna dnes zvolili danou barvu na své oblečení? Víte jaké zvolit vhodné barvy oblečení pro váš každodenní život, jak chcete působit na ostatní (např. pokud máte problémy s komunikací, nikdo vás neposlouchá nebo jste neustále středem pozornosti a nestojíte o to atp.) Při výběru vhodné barvy záleží na situaci, kam jdete, stylu jaký nosíte, na barvě vlasů, očí, rtů, pigmentu pleti. Většina z nás má v pokožce dva melaniny - teplý a studený, jen v různém poměru a intenzitě. Naučíme vás, jak správně vybrat slušivé barvy pro váš harmonický, elegantní, přirozený vzhled. Po barvovém poradenství sami pochopíte jak vaše barvy fungují. Barevné kartičky a vzorkovnice mícháme každému klientovi na míru, přesně podle jeho barev. (Nepoužíváme, žádné předtištěné kartičky, které jsou pouze pro určení barevného typu - jaro, léto, podzim, zima - nemáme přece jen 4 druhy lidí, ale každý z nás je originál). Každý klient od nás dostane svůj originální barevný vzorník, se kterým pro něj budou nákupy oblečení a správná volba barev velmi jednoduché. Jako doplněk ke službě BARVY A ODĚVY můžete využít např. barvy pro každodenní líčení (více informací zde) cena: (cena se odvíjí od náročnosti a individuálních požadavků klienta - osobní kalkulaci si vyžádejte zde)

BAREVNÁ TERAPIE - "BARVY HROU"

JAK PROBÍHÁ BAREVNÁ TERAPIE?

První společně společně odhalíme PSYCHOLOGII BAREV, jak na nás barvy působí, jak jsme barvami ovlivněni. Barvy také dokáží významně změnit náladu, emoce i duševní stav. V soukromí spolu probereme Váš momentální psychický či fyzický stav, zjistíme co je potřeba řešit a na to se zaměříme. Hravou formou (vrátíme se zpět do dětských let) si namícháme naše nejslušivější barvy, poté již nebudete potřebovat "svého vizážistu" :) Mícháním vhodných barev pro Vás, za tónů relaxační a meditační hudby a příjemného prostředí se nádherně uvolníte a zrelaxujete. Barvy na nás působí v každodenním životě, aniž bychom si tuto skutečnost uvědomili. Víte, proč jste zrovna dnes zvolili danou barvu na své oblečení? Víte, jaké zvolit vhodné barvy oblečení pro váš každodenní život, jak chcete působit na ostatní (např. pokud máte problémy s komunikací, nikdo vás neposlouchá nebo jste neustále středem pozornosti a nestojíte o to atp.) toto se naučíte v další části kurzu - BARVY A OBLEČENÍ Také se můžete těšit na zasvěcení do tématu CHROMOTERAPIE, což je světelné léčení barevnými paprsky a jak je můžeme využít ve svůj prospěch. Barevná terapie aneb "barvy hrou" není přednáška, ale aktivní kurz, na kterém nenásilnou formou získáte nové znalosti a dovednosti spojené s příjemnou relaxací. A pokud Vás trápí, že neumíte malovat, netrapte se :) o to nám při barevné terapii vůbec nejde.
délka trvání: 9.00 - 17.00 hodin (sobota nebo neděle)

BARVY V INTERIERU

Vaše děti se v pokojíčku špatně soustředí na učení, jsou divoké, nebo naopak bez energie? Špatně se vám usíná ve vaší ložnici? Máte chuť k jídlu např. v obýváku a v kuchyni či jídelně vám nechutná? Vaši zaměstnanci jsou nesoustředění na práci, podráždění, mají špatné vztahy s kolegy? Váš podnik vám nevydělává tolik kolik byste si představovali? Vaše restaurace je sice útulná, lidé se zde cítí dobře, ale přesto jsou zisky malé? Návrhy a realizace interierů Každý projekt je originální, osobitý, jedinečný, stejně tak jako každý klient. Po společné konzultaci a zjištění vašich požadavků a potřeb Vám doporučíme a navrhneme barevné řešení vašeho interieru. Specializujeme se také na realizaci vašeho projektu, výběr vhodných barev do interieru, výběr vhodného nábytku z široké nabídky ověřených dodavatelů nebo výrobu atypického nábytku přímo na míru.
cena: